BUDOWA I OBSŁUGA STRON INTERNETOWYCH

Tworzymy zaawansowane technologicznie, mega wydajne oraz bardzo atrakcyjne wizualnie strony firmowe. Nasze strony tworzymy w oparciu o obecne wytyczne Google. Nasz Copywriting zadba o to, aby treści zawarte na stronie były niebanalne a jednocześnie unikalne. Każdy projekt jest oryginalny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, gdyż szyjemy je na miarę. Nigdy nie opieramy się na żadnych szablonach tylko na Twoich potrzebach oraz preferencjach Twoich klientów.
Przez 12 miesięcy od oddania strony gwarantujemy pełne wsparcie pod kątem technicznym oraz administracyjnym.

BUDOWA I OBSŁUGA E-SKLEPÓW

Projektujemy e-sklepy dedykowane pod Twoje produkty i Twoich klientów. Wiedząc jak wielu zwolenników ma e-commerce i jak silna jest tu konkurencja budując e-sklepy skupiamy się w 100% na preferencjach Twojej grupy docelowej. Główny cel jaki nam przyświeca to uzyskanie najwyższego współczynnika konwersji. Aby tak się stało zaczynamy od dogłębnej analizy Twojej firmy i tego co oferuje dla swoich klientów.
Zaczynamy?

DZIAŁANIA PRO SEO

Działania Pro-SEO są ewolucją, która ma na celu zwiększenie widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Jest to proces złożony, składający się z wielu etapów oraz bardzo indywidualny. W każdym roku wyszukiwarka Google zmienia swój algorytm ok 500-600 razy, co oznacza ponad 1,5 zmiany na dzień! Aby być na bieżąco trzeba uważnie śledzić co się dzieje, przewidywać pewne ruchy i w ten sposób być zawsze o krok przed konkurencją. I my to robimy!

YouTube

17 mln użytkowników w Polsce to mega wyzwanie oraz ogromne możliwości. Dzięki nam odkryjesz niesamowite korzyści płynące z tego największego i najpopularniejszego serwisu internetowego na świecie. Tworzymy kanał firmowy dostosowany do twoich preferencji. Zajmujemy się dystrybucją, tagowaniem slide show czy też plików video.
To skuteczne i bardzo najefektywniejsze źródło pozyskania klienta.

SLIDE SHOW

,,Jedno zdjęcie mówi czasem więcej niż tysiąc słów” . Prawda!
Tylko żeby tak było musi być wykonane przez profesjonalistów.
I dlatego jesteśmy my! Wykonujemy bardzo atrakcyjne sesje foto profesjonalnym sprzętem przez niebanalnego fotografa.
Slide show na wysokim poziomie to idealny content marketing mający niebagatelne znaczenie dla sukcesu Twojej firmy.

VIDEO PRODUKCJA

YouTube jest drugą wyszukiwarka na świecie. Jest to idealne miejsce abyś pokazał jak wygląda Twoja firma.
Specjalizujemy się w wyjątkowych sesjach video zarówno z tradycyjnego ujęcia z ziemi jak i z lotu ptaka (ujęcia z drona). Nasze realizacje robią niepowtarzalne wrażenie na klientach i podnoszą prestiż pokazanej firmy.
I pamiętaj – gdy jedziesz na targi, spotkanie integracyjne itp zabierz nas ze sobą. Nakręcimy dla Ciebie film wart Oskara:)

FaceBook

Obecność na największym portalu społecznościowym na świecie to w dzisiejszych czasach już nie przywilej tylko konieczność. Nikt nie może sobie pozwolić na to aby być z tyłu. Abyś mógł się skupić najlepiej na swoim biznesie my bierzemy na siebie stworzenie zaawansowanego profilu firmowego, nasz Copywitter pisze atrakcyjne, precyzyjne, wzbudzające zainteresowanie posty. Skupiamy się aby były one zarówno produktowe, branżowe jak i nawiązujące do aktualnych sytuacji (święta, majówki itp). Efektem naszej pracy jest budowanie wizerunku firmy ale nasz cel to przede wszystkim zwiększenie ilości naturalnych polubień oraz konwersji na stronę www.

AdWords

Kampanie Adwords to sposób na szybkie pozyskanie klientów w krótkim czasie, zwiększenie sprzedaży oraz budowa świadomości marki. Skoro to tak prosty sposób na sukces to dlaczego tylu klientów skarży się na niskie efekty w stosunku do poniesionych kosztów???
To proste – nieumiejętne poprowadzenie kampanii skazane jest na porażkę. Klienci, którzy powierzyli nam wykonanie kampanii nie zawiedli się.
Dlaczego? Ponieważ my działamy na podstawie doświadczenia a nie przeczucia. Dlatego tez nasze kampanie przynoszą oczekiwany zwrot z inwestycji.
Zajmujemy się prowadzeniem kampanii w najpopularniejszych serwisach w internecie tj. Google, YouTube czy też Facebook.

Content Marketing

Ponad 80 % ludzi wierzy, że to co zostało napisane w sieci jest prawdą. Nasza praca to również prowadzenie kampanii e-wizerunkowych. Jesteśmy tam, gdzie klient szuka informacji o Twojej firmie. Dodatkowo filmy video, które wykonujemy, wyrabiają opinię, dzięki czemu klienci szybciej decydują się na przedstawiony produkt czy też usługę.